تبلیغات X
سفارش بک لینک
آموزش ارز دیجیتال
ابزار بتادیومی
خرید بک لینک قوی
صرافی ارز دیجیتال
خرید تتر
فایل گپ
بیگ بلاگ
خدمات سئو سایت
چاپ ساک دستی پارچه ای
ال تی پارت
چاپخانه قزوین
استارتاپ
خرید ملک در دبی
آموزش خلبانی
دانلود فارسی ساز بازی ها
چاپ عکس و تابلو های دکوراتیو

مجله اینترنتی

مجله اینترنتی

موضوعات
Category

محبوب ترین مطالب
Most visited Postss

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 7997
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 7996
» بازديد سال : 7996
» بازديد کل : 7996
» اعضا :
» مطالب : 8

نکاتی که پخته شدن بهتر غذا در زودپز برقی کمک می‌کند


تاریخ انتشار پست : 1401/10/4 بازدید : 466

 

 اگر تهیه غذا‌های مجلسی و پخت غذا در زودپز برقی برای شما یک دغدغه است،  این مقاله را از دست ندهید. در ادامه با روش‌ها و ترفند‌های پخت بهتر غذا و اصول صحیح نگه داری از زودپز برقی آشنا می‌شوید. شما یاد می‌گیرید چگونه از زودپز استفاده کنید. با مطالعه این مطلب اطلاعات شما درباره مدرن‌ترین زودپز‌های برقی افزایش می‌کند و تصور شما درباره کلمه زودپز تغییر خواهد کرد. بنابراین استفاده صحیح شما مانع از خرابی و نیاز به تعمیر زودپز برقی شما می شود.

 

زودپز مناسب انتخاب کنید

 

اتتخاب زودپز مناسب برای شروع آشپزی به پخت راحت‌تر کمک می‌کند. منظور از زودپز مناسب سری‌های خارجی و گران قیمت نیست. در واقع باید زودپزی انتخاب کنید که با شرایط زندگی شما منطبق باشد. اول به اجاق گاز دقت کنید. گاز‌های صفحه‌ای و کوچک برای استفاده از زودپز مناسب نیستند. اگر اجاق گاز شما از نوع القایی باشد نمی‌توانید زودپز را به کار بگیرید.

 مهم‌ترین نکته قبل از خرید اندازه و سایز وسیله است. سایز‌های موجود در بازار این امکان را به شما می‌دهند که هر اندازه‌ای که می خواهید بخرید. پخت غذا در زودپز برقی با سایز‌های کوچک‌تر مناسب مصارف خانگی است. سایز‌های بزرگتر نیز در مهمانی‌ها و جمع‌های دوستانه بکار گرفته می‌شوند. به جرم زودپز اهمیت دهید. زودپز‌هایی که سنگین هستند، موجب آزار و اذیت می‌شوند.

حجم غذای موجود، همراه حرارت و جرم زودپز حمل و نقل سختی دارد. به نشان استاندارد محصول نگاه کنید و از آن اطمینان حاصل کنید. عدم وجود آرم استاندارد نشان دهنده عدم تهیه یک غذای خوشمزه است. داشتن یک درب سوپاپ دار برای پخت غذا در زودپز برقی الزامی است. می‌توانید این وسیله را با قفل داخلی و قابلیت‌های بیشتری تهیه کنید. اگر جنس زودپز را از فولاد زنگ نزن تهیه کنید، نه تنها از چسبیدن مواد جلوگیری کردید بلکه به پخت بهتر غذا نیز کمک می‌کنید. زودپز‌هایی که کفی آلیاژی دارند توصیه می‌شوند و ایمن‌تر نیز هستند.

 

 

زودپز برقی مدرن خریداری کنید

مواجه شدن با زودپز‌های قدیمی آشپزی با این وسیله را ترسناک کرده است. زودپز‌های قدیمی با تولید صدای زیاد و احتمال ترکیدن باعث ترسیدن اقشار مختلف از کار با این وسیله شده است. زودپز‌هایی که دو سوپاپه هستند و هیچ گونه نشانگری برای دما ندارند. بلعکس زودپز‌های امروزی ایمن‌تر و در بدترین حالت دارای نشانگر دما هستند. با استفاده از آن‌ها غذا مغز پخت می‌شود و همانطور که باید حرارت را یکنواخت پخش می‌کنند تا پخت غذا در زودپز بهتر رخ دهد. آشپزی با زودپز‌های قدیمی نیازمند گاز یا حرارت خارجی است. در صورتی که سری‌های جدید این محصول، غذا را از طریق المنت های موجود در زیر وسیله می‌پزد.

 استفاده راحت از زودپز‌های جدید طرفدار‌های آن را بیشتر کرده و تمایل شما به آشپزی را افزایش می‌دهد. بازکردن درب این وسیله یک مشکل اساسی است. ترس از بروز خطر باعث می‌شود سریع شعله را خاموش کنید و به غذا اجازه پخت ندهید.

 در مدل‌های مدرن باز و بست در بی‌خطر است و با یک فشار این اتفاق می‌افتد. این مدل‌ها تنظیمات گسترده‌ای برای دما و تایم دارند که با توجه به غذای خود می‌توانید آن را تنظیم کنید. به طبع پخت غذا در شرایط مطلوب نسبت به زودپز‌های آهنی بهتر است. پخت غذا در زودپر تنها در شرایط صحیح رخ می‌دهد. این شرایط را زودپز شما هموار یا دشوار می‌کند. توجه کنید که موادی که در زودپز‌های جدید بکار ‌می‌روند استنلس هستند. بلعکس مدل‌های قدیمی فولادی هستند. این خاصیت داخل وسیله را سرامیکی می‌کند و پخت غذا بهتر در آن رخ می‌دهد.

 

 

نکات ایمنی را رعایت کنید

همانطور که گفته شد هر وسیله‌ای باید دارای برچسب استاندارد باشد. این آرم نشان از اهمیت به نکات ایمنی در طول ساخت وسیله را می‌دهد. برای ایمنی بیشتر پخت غذا در زودپز با قفل ایمن و برنامه‌ریزی را امتحان کنید. زودپز‌هایی که دسته‌های بلندی دارند را انتخاب کنید. تهیه زودپز‌هایی که یک دسته بلند در سمت راست و یک دسته کوتاه در سمت چپ دارند بهتر است. با این کار هم حمل نقل هم آشپزی خوب‌تری را تجربه می‌کنید.

به شیر خروج بخار توجه کنید. اگر بخار اضافی درون ظرف از طریق شیر خارج نشود، باعث انفجار و خراب شدن دائمی وسیله می‌شود. برای رعایت بهتر نکات ایمنی حتماً دفترچه راهنما را مطالعه کنید. در دفترچه توصیه‌های لازم و عادت‌های دستگاه شرح داده شده است. به بدنه ظرف دقت کنید که تورفتگی یا شکستگی نداشته باشد. در غیر این صورت نه تنها غذا خوب پخته نمی‌شود بلکه خطر سوختگی و خفگی نیز بوجود می‌آید.

حلقه لاستیکی که به درپوش ظرف متصل است را چک کنید. مطمئن شوید سالم است و در جای درستی قرار دارد. دریچه‌های زودپز را تمیز کنید تا بخار اضافی از آن خارج شود. ممکن است دریچه‌ها با تیکه‌های غذا یا رسوب مسدود شده باشند. دقت کنید اگر وسیله شما ایراد دارد از آن استفاده نکنید. بعد از اتمام زمان پخت غذا در زودپز  ابتدا شعله زیر ظرف را خاموش کنید. سوپاپ‌های روی در را باز کنید. بعد از تخلیه کامل هوای درون ظرف آن را جابه جا کنید و بعد با دقت در زودپز را باز کنید.

 

 

یاد بگیرید با زودپز درست کار کنید

می‌دانیم که آب در دمای ۱۰۰ درجه به جوش می‌آید و ما غذا را در این دما می‌پزیم. علت استفاده از زودپز،  پخت سریع در دمای حداقل ۱۳۰ درجه است. اگر به توصیه‌های گفته شده دقت کنید این موضوع خطر آفرین نیست. در ابتدا همه مسائل ایمنی را چک کنید و مواد مورد نظر را در زودپز قرار دهید. سعی کنید موادی که ریز هستند یا کف تولید می‌کنند را هرگز درون زودپز نریزید.

 مواد غذایی که لعاب می اندازند نیز از این قائله مستثنا نیستند. وجود آن‌ها سبب انسداد روزنه خروج می‌شود و باعث می‌شود هوا خارج نشود. پخت غذا در زودپز با این شرایط موجب خامی غذا می شود.  سعی نکنید با ریختن آب بیشتر به پخت بهتر کمک کنید. فقط سعی کنید از یک سوم حجم ظرف کمتر آب نریزید.

اگر درون ظرف آب ندارد هرگز پخت و پز را شروع نکنید. بعد از ریختن مواد سرخ شده یا پخته در زودپز،  اجازه دهید روی شعله ملایم بپزد. وقتی که فشار به حد کافی رسید زیر آن را زیاد کنید. هنگامی که صدای سوت را شنیدید زیر زودپز را مجدد کم کنید. این کار را تا قطع کامل صدای سوت ادامه دهید.

 

 

مهم است چه چیزی در زودپز میریزید

سعی کنید داخل زودپز غذا‌ها را سرخ نکنید. اگر روزی هم مجبور شدید به یک تفت بسنده کنید. سرخ کردن حبوبات یا مواد غذایی در زودپز،  مغز پخت شدن آن‌ها را به تأخیر می اندازد. اگر گوشت، مرغ یا سبزی‌های یخ‌زده را می‌خواهید در زودپز بپزید، آن را یخ زدایی کنید. نبود آب اضافی برای پخت غذا در زودپز کار درست تری است. در نبود آب مواد راحت‌تر پخته می‌شوند. برای پخت گوشت و مرغ آن‌ها را حتماً مزه دار کنید و اجازه بدهید استراحت کنند. با این کار نه تنها به روغن کمتری احتیاج پیدا می‌کنید بلکه به زمان کمتری برای طبخ نیاز دارید.

 اکثر مردم اعتقاد دارند حبوبات خیس نخورده در زودپز کاملاً پخته می‌شوند. اگرچه این مسأله صحیح است ولی همه حبوبات نفاخ هستند. برای پخت صحیح و کامل باید دوازده ساعت آن‌ها را در آب سرد بخیسانید. در دفترچه راهنما  مقدار آب لازم در همه حالت‌های زودپز پیشنهاد داده شده است. آن‌ها را ببینید و بعد با توجه به غذای خود از آب کافی استفاده کنید.

به وسیله خود رسیدگی کنید

امروزه صنعت تولید زودپز دچار تحول شده است‌. هر روز مدل‌های جدیدی در بازار موجود می‌شود و هر روز قیمت آن‌ها افزایش پیدا می‌کند. استفاده صحیح و اطلاع از نکات گفته شده به پخت غذا در زودپز  و همینطور عمر بیشتر دستگاه شما کمک می‌کند. شستشوی به موقع زودپز از فاکتور‌های مهم برای عمر طولانی و پخت بهتر است. این مورد را فراموش نکنید. قطعات را مونتاژ کنید و سالی یکبار رسوب‌گیری کنید. فراگیری مطالب گفته شده باعث می‌شود غذا‌های شما خوشمزه‌تر باشند و بهتر پخته شوند.

 

دسته :
برچست ها :

علت روشن نشدن هیتر برقی


تاریخ انتشار پست : 1401/8/20 بازدید : 542

خیلی وقت‌ها مواجه شدن با مشکلات لوازم برقی، برای ما می‌تواند مشکل ساز باشد، زمانی که دقیقا به آنها نیاز داریم یا روی آنها کاری با آنها برنامه‌ریزی کرده‌ایم و...

 برای مثال روشن نشدن هیتر برقی که حتما با آن مواجه شده‌اید. اینکه چرا هیتر برقی روشن نمی‌شود؟ ممکنه سوال حال حاضر شما باشد، اما این سوال که چطور انتخاب درستی در خرید هیتر برقی داشته باشیم؟ یا چطور از هیتر برقی خود نگهداری کنیم که روشن بشود!؟ باعث شد تا ما برای شما مجموعه ای از اطلاعاتی را جمع آوری کنیم تا اگر دستگاه شما روشن نشد علت آن چیست!

ما در ادامه به شما خواهیم گفت که ایمنی اتصالات چه تأثیری در کاربری هیتر برقی دارد؟  و آیا میتواند علت روشن نشدن دستگاه شما باشد یا خیر.

با خواندن این مقاله نه تنها خرید بهتری خواهید داشت، بلکه می‌توانید هیتر خاموش خود را مجبور کنید تا دوباره کار کند.

 

هیتر می‌خرید یا بخاری برقی؟

افراد زیادی هستند که کلمه بخاری برقی و هیتر را یکی می‌دانند یا فکر می‌کنند این دو وسیله کارایی یکسانی دارند. باید گفت هیتر و بخاری برقی هر دو محیط را گرم می‌کنند؛ اما تفاوت‌هایی نیز دارند. هیتر‌ها در اندازه‌های بزرگ‌تر تولید می‌شوند و جنس بکار رفته در آن‌ها محکم‌تر است. برای گرم کردن محیط‌های بزرگ از هیتر استفاده می‌شود و بخاری برقی در این مکان‌ها اصلاً استفاده نمی‌شود. توصیه می‌شود که هیتر و بخاری برقی را برای کار مناسبی تهیه کنید. استفاده از هیتر به جای بخاری برقی موجب روشن نشدن هیتر برقی می‌شود؛ در این صورت انرژی تولید شده کم است و به موتور آسیب می‌رساند.

 

هیتر مناسب برای منزل من کدام است؟

هیتر‌های بسیاری در بازار وجود دارند. هر یک از آن‌ها مناسب محیط‌های مخصوصی هستند و در جای نادرست عملکرد خوبی ندارند. آشنایی با انواع آن‌ها به شما در خرید بهتر کمک می‌کند و باعث می‌شود در ادامه با خرابی‌های بسیاری در این وسیله مواجه نشوید.

تابشی

در محیط‌های نسبتاً کوچک استفاده می‌شود. هیتر‌های تابشی گرما را به صورت نقطه‌ای منتشر می‌کنند.

هالوژنی

وجود فن و لامپ‌های هالوژنی باعث می‌شود این مدل گرما و حرارت بیشتری تولید کند. قیمت مدل‌های هالوژنی نسبت به باقی مدل‌ها بیشتر است. اگر مکان مورد نظر شما بزرگ است و احتیاج به قدرت و دمای بیشتری دارید، این مورد گزینه خوبی است.

فن دار

درون این مدل‌ها یک فن قوی وجود دارد که با چرخش گرما تولید می‌کند. این نوع هیتر معمولاً برای تهویه یک هوای مطبوع بعد از حمام به کار گرفته می‌شود.

کارنکتور

وجود المنت در این هیتر از تولید صدا جلوگیری می‌کند. کارنکتور‌ها سایز‌های متفاوتی دارند. هیتر‌های کارنکتور از مدل‌های قدرتمند تابشی بزرگ‌تر هستند؛ بنابرین فضای بیشتری را اشغال می‌کند و گرمای بیشتری دارد. می‌توانید برای گرم کردن پذیرایی یا حتی سالن‌های بزرگ از این مدل استفاده کنید.

 

ایمنی چه تأثیری در کاربری هیتر برقی دارد؟

دکمه پاور خودکار

کاملاً مشهود است که وظیفه این دکمه خاموش کردن هیتر در مواقع خطر است. به این معنی که در مواقع خطر یا واژگونی هیتر به صورت خودکار خاموش می‌شود. روشن نشدن هیتر برقی رابطه مستقیمی با مسائل ایمنی دارد‌. عدم وجود قابلیت‌های ایمنی باعث کاهش راندمان کاربری و خرابی‌های زیادی می‌شود.

سنسور

اگر به هنگام کار هیتر گرمای زیادی تولید شود یا المنت ها حالت سوختگی بگیرند، پیامی به سنسور‌ها داده می‌شود. با این هشدار سنسور اتصال دستگاه را قطع می‌کند و از خرابی‌های بسیاری جلوگیری می‌کند.

قفل کودک

ممکن است هیتر برقی روشن نشود؛ اما اتصال آن با برق برقرار باشد. در این شرایط وجود قفل کودک به شما می‌کند. با اولین هشدار‌های دستگاه مبنی بر خرابی داخلی یا موارد دیگر،  قفل کودک فعال می‌شود و اگر کودک شما به هیتر نزدیک شود، آسیبی نخواهد دید.

 

اتصالات را نادیده نگیرید

سیم‌ها

بریدگی‌های کوچک و بزرگ، شکستگی یا سوختگی باعث می‌شود هیتر برقی روشن نشود. سیم‌ها را چک کنید و در صورت مشاهده مشکل آن‌ها را تعویض کنید.

پریز برق

وجود لک‌های قهوه‌ای یا زرد در خروجی پریز از سوختن این بخش خبر می‌دهد. هرگز دوشاخه هیتر را به این پریز‌ها وارد نکنید. این کار نه تنها باعث روشن نشدن هیتر برقی می‌شود بلکه خطر برق گرفتگی و آتش سوزی را به همراه دارد.

دوشاخه

اگر سیم‌های این بخش رشته رشته شده‌اند یا حالت تنیدگی دارند، با استفاده از چسب برق مشکل را رفع کنید. وجود این خرابی‌ها به هیتر آسیب می‌رساند.

ولتاژ

دفترچه راهنما را برسی کنید و ولتاژ مورد نیاز دستگاه را با برق شهری مطابقت دهید. گاهی وجود ولتاژ بالا یا پایین باعث می‌شود هیتر روشن نشود. برای شروع، اطمینان حاصل کنید برق هست و این جریان به موتور می‌رسد.

 

دو عامل خارجی که تأثیر مستقیمی بر هیتر دارند

آلودگی

کثیفی، گرد و غبار، جرم، پرز و دیگر آلودگی‌ها به پروانه هیتر می‌چسبد. این آلودگی‌ها جلوی رسیدن جریان هوا به فن و المنت را می‌گیرد. هنگامی که آلودگی افزایش پیدا کند، عملکرد دستگاه افت می‌کند. این مورد باعث می‌شود موتور توان کافی را برای روشن کردن هیتر از دست بدهد.

گرمای بیش از حد

قراد گرفتن هیتر در معرض آفتاب و یا گرمای زیاد موجب چسبندگی سیم‌ها می‌شود. اجزایی مثل المنت ها‌ رسانا هستند و با این گرما حرارت تولید می‌کنند. این اتفاق به منزله کار مداوم دستگاه است و بعد از مدتی موجب روشن نشدن هیتر برقی می‌شود.

 

به صدایی که تولید می‌شود توجه کنید.

دسته‌ای از هیتربرقی‌ها هستند که صدای زیادی تولید می‌کنند. وجود این صدا برای هیتر‌های که قدرتمند و قدیمی هستند،کاملاً طبیعی است. اگر وسیله شما جدید است یا مدتی بعد از شروع کار صدای زیادی تولید می‌کند، حتماً هیتر دچار مشکل شده است. صدا‌ها از کم تا زیاد درجه‌بندی می‌شوند. صدا‌های کمتر از مشکلات مربوط به اتصال نشعت می‌گیرند و با یک بررسی ساده رفع می‌شوند. صدا‌های بلند‌تر به عیب‌های درون هیتر مربوط می‌شوند. با چک کردن قسمت‌های مختلف مثل موتور، دریچه‌ها، سنسور‌ها و دیگر بخش‌ها مشکل را رفع کنید.

 

هیتر‌هایی که مصرف انرژی بالا دارند زود خراب می‌شوند

همه ما می‌دانیم استفاده از محصولاتی که در رده انرژی A هستند، عملکرد خوبی دارند. آیا برای هیتر برقی هم همین طور است؟ باید گفت بله. اگر هیتر‌هایی بخرید که دارای سطح انرژی بالاتری هستند، به مرور زمان باعث تخریب قطعه‌های داخلی و روشن نشدن هیتر برقی می‌شوید. دقت کنید که این روز‌ها هزینه‌های بالای برق سرسام‌آور است و با این خرید ناآگاهانه، هزینه ها را تا ده برابر افزایش خواهید داد. مصرف انرژی بالا گاهی منجر به تولید گرمای بیش از حد در دستگاه و سوختن سیم‌ها و المنت ها می‌شود. اگر می‌خواهید هیتر برقی شما تا سال‌ها کار کند و دستخوش تعمیر نشود، از خرید هیتر‌هایی با مصرف انرژی بالا جدا خودداری کنید.

 

اجزای داخلی را مورد برسی قرار دهید

المنت

با رسیدن انرژی برق به المنت ها هیتر داغ می‌شود. اگر سیم پیچ‌های این قسمت جرم گرفته باشند یا المنت بشکند هیتر دچار مشکل می‌شود.

موتور

این قسمت حافظه هیتر است. با وجود موتور همه اجزاء به صور هماهنگ کار می‌کنند. موتور برق را دریافت می‌کند تا به المنت ها و فن برساند. وجود مشکل در موتور به تمام‌بخش‌های هیتر آسیب می‌رساند.

فن

این بخش پروانه‌ای مانند باعث خنک شدن هیتر و ورود هوا با فشار بالا می‌شود. اگر دنده‌های فن بشکند یا آلوده شده باشد، خرابی‌های زیادی به بار می‌آورد.

کلید روشن/ خاموش

این کلید ورود برق  به هیتر را کنترل می‌کند. خراب شدن این بخش نه تنها باعث روشن نشدن هیتر برقی می‌شود، بلکه در صورت صحت سلامت کامل دستگاه نمی‌توانید از آن استفاده کنید.

 

چگونه هیتر برقی را عیب‌یابی کنیم؟

قسمت‌های مختلف مقاله را با دقت مطالعه کنید. شرایط گفته شده و عیب‌های رایج را با مشکل دستگاه خود مطابقت دهید. سعی کنید با روش‌های خانگی و آسان این مشکلات را رفع کنید. اگر زمان زیادی گذشت و نتوانستید از شر مشکل خلاص شوید، از متخصص‌های این زمینه کمک بخواهید. اگر جزء افرادی هستید که حوصله تعمیر هیتر برقی یا تماس با مرکز تعمیرات را ندارید سعی کنید از هیتر برقی خود به درستی نگهداری کنید تا هرگز با مشکل روشن نشدن هیتر برقی مواجه نشوید.

دسته :

چرا کولر گازی وستینگهاوس باد گرم می زند؟


تاریخ انتشار پست : 1401/5/24 بازدید : 589

تولید باد گرم در تابستان توسط کولر گازی، از شایع ترین ایرادات آن به شمار می آید. اولین اقدام برای تعمیر کولرگازی وستینگهاوس و رفع این خرابی، خاموش کردن دستگاه بوده و سپس باید برای شناسایی عامل ایجاد کننده این اختلال، عیب یابی بخش های مختلفی را انجام دهید.

دلایل متعدد و متفاوتی برای کاهش سرمایش باد کولرگازی وستینگهاوس وجود دارد. از این رو باید تمامی آن ها مورد بررسی قرار بگیرند تا علت اصلی مشخص شده و اقدامات لازم برای تعمیر آن صورت بگیرد. تکنسین های نمایندگی تعمیرات کولرگازی وستینگهاوس در تهران، برای افرادی که آشنایی کاملی با این عوامل ندارند، به شرح آن ها پرداخته اند.

با تعمیرکار کولر گازی وستینگهاوس تماس بگیرید

پیش از این که اقدامی برای عیب یابی کولرگازی وستینگهاوس انجام دهید و بر اساس توضیحات داده شده، علت باد گرم زدن این وسیله را شناسایی کنید، بهتر است بدانید که ساختار این دستگاه پیچیده بوده و نیاز به مهارت و تجربه دارد.

از طریق راه های ارتباطی معرفی شده از سوی آی پی امداد که شامل تماس تلفنی و فرم درخواست آنلاین می شوند، برای برقراری ارتباط با تکنسین کولرگازی وستینگهاوس، درخواست خود را ثبت کنید.

پس از دریافت پیامک حاوی اطلاعات تعمیرکار، با او تماس گرفته و زمانی را برای انجام خدمات تعمیر کولرگازی وستینگهاوس در محل تعیین کنید. این خدمات توسط آی پی امداد و به واسطه اعزام تکنسین متخصص کولر گازی وستینگهاوس به تمامی کاربران این دستگاه ارائه می شود.

10 علت خنک نکردن کولر گازی وستینگهاوس

به دلیل وجود عوامل گوناگون و تاثیر گذار در بروز ایراد خنک نکردن کولر گازی وستینگهاوس، باید حتما عیب یابی این دستگاه به شکلی اصولی انجام شود تا قطعات معیوب تعمیر یا تعویض شوند. توصیه می کنیم پیش از این که به بررسی موارد زیر بپردازید، حتما ریموت کنترل کولرگازی وستینگهاوس را چک کنید تا از روی حالت سرما (cool) بودن دستگاه اطمینان خاطر کسب کنید:

1.     سرویس نکردن پنل خارجی

2.     گرفتگی سوراخ های فیلتر پنل داخلی

3.     سوختن فن یا موتور فن کولر گازی وستینگهاوس

4.     کم بودن گاز مبرد

5.     معیوب شدن کمپرسور

6.     مشکل در ترموستات

7.     انسداد و شکستگی مسیر لوله های کولر گازی

8.     تنظیمات اشتباه ریموت کنترل کولر گازی وستینگهاوس

9.     مسدود شدن کندانسور

10. خرابی برد الکترونیکی

پنل خارجی کولر گازی وستینگهاوس را سرویس کنید

کولر گازی وستینگهاوس هم چون دیگر وسایل برقی، نیاز به مراقبت و نگهداری دارد. انجام سرویس های دوره ای، نقش مهمی در عملکرد و کارایی این دستگاه ایفا می کنند. حتما این مسئله را جدی گرفته و با تغییر فصل گرما به سرما و یا بالعکس، از تکنسین کولر گازی وستینگهاوس بخواهید تا این وسیله را سرویس کند.

فیلتر پنل داخلی کولر گازی وستینگهاوس مسدود است

از مهم ترین عواملی که منجر به کاهش دمای کولر گازی وستینگهاوس می شود، گرفتگی و انسداد فیلتر یونیت داخلی است. این گرفتگی می تواند باعث یخ زدگی کویل های خنک کننده نیز بشود. در نهایت مسیر جریان هوا مسدود خواهد شد. حتما فیلتر را بررسی کرده و در صورت نیاز آن ها را تعویض کنید.

فن یا موتور فن سوخته کولر گازی وستینگهاوس را تعویض کنید

یکی از اصلی ترین قطعات ساختار کولر گازی وستینگهاوس که با چرخش پره های آن، تولید هوا صورت می گیرد، فن است. اگر به هر علتی این بخش معیوب شود، بادی توسط دستگاه تولید نشده و تا زمانی که این قطعه تعمیر یا تعویض نشود، مشکل پا برجا خواهد ماند.

مقدار گاز مبرد کولرگازی وستینگهاوس کم است

گاز مبرد، نقش مهمی در تولید هوای خنک در کولر گازی وستینگهاوس داشته و ممکن است به دلیل نشتی و یا استفاده نکردن از خدمات سرویس دوره ای این دستگاه، مقدار آن کاهش پیدا کرده و در کارایی این وسیله اختلال ایجاد نموده است. اگر به سرویس های دوره ای و فصلی کولر گازی وستینگهاوس اهمیت بدهید، این مشکل پدید نخواهد آمد. شارژ گاز مبرد باید توسط تعمیرکار کولرگازی وستینگهاوس انجام پذیرد.

کمپرسور کولر گازی وستینگهاوس را عیب یابی کنید

بخش مهمی که با معیوب شدن آن عملکرد کولر گازی وستینگهاوس مختل می شود، کمپرسور است. این بخش به عنوان قلب دستگاه شناخته شده و نیاز زیادی به مراقبت و نگهداری دارد. در صورتی که کمپرسور به درستی کار نکند، از این کولر گازی باد گرم تولید خواهد شد. به همین خاطر باید با بروز این ایراد، حتما دستگاه را خاموش کنید تا اگر عامل آن خرابی کمپرسور است، فشار زیادی را متحمل نشود. حتما برای عیب یابی کمپرسور کولر گازی وستینگهاوس با آی پی امداد تماس بگیرید.

ترموستات کولر گازی وستینگهاوس ایراد دارد

تنظیمات انتخاب شده برای دمای کولر گازی وستینگهاوس به واسطه ترموستات مدیریت می شود. خرابی و یا فرسودگی این بخش طبیعی بوده و شاید عامل خنک نکردن دستگاه باشد. به همین خاطر باید ترموستات جدیدی را جایگزین آن کنید تا مشکل باد گرم این وسیله برطرف شود.

مسیر لوله های کولر گازی وستینگهاوس را بررسی نمایید

پنل داخلی و خارجی کولرگازی وستینگهاوس، به واسطه لوله های مسی به یکدیگر متصل شده اند. ممکن است عواملی هم چون وارد شدن ضربه، منجر به شکستگی و یا له و سوراخ شدن آن ها شود. هنگامی که لوله های مسی آسیب ببینند، گرد و غبار و ذرات ریز هوا، آن ها را مسدود کرده و از خنک کردن دستگاه جلوگیری می کنند. مطمئن شوید که این لوله ها ایرادی نداشته باشند. با مشاهده هر گونه مشکل، حتما لوله مسی سالم را به جای آن نصب کنید.

تنظیمات ریموت کنترل کولر گازی وستینگهاوس را بررسی کنید

برخی از مدل های کولر گازی وستینگهاوس، از دو حالت سرمایشی و گرمایشی برخوردار شده اند. به این معنا که ریموت کنترل آن شامل حالت خنک (cool) و گرم (hot) شده است. ممکن است به اشتباه حالت تنظیم شده برای دستگاه، حالت گرم باشد. از این رو بررسی کنید که علت خنک نکردن این کولر گازی، ناشی از تنظیمات اشتباه ریموت کنترل نباشد.

کندانسور کولر گازی وستینگهاوس مسدود است

به طور معمول، برای جلوگیری از معیوب شدن پنل خارجی، در فصول سرد سال، روکشی به روی آن کشیده می شود تا از باران و برف در امان بماند. ممکن است پس از راه اندازی کولرگازی وستینگهاوس در تابستان، روکش آن را برنداشته و با انسداد مسیر گردش هوای کندانسور، دستگاه قادر به خنک کردن محیط نخواهد بود. مطمئن شوید که مسیر گردش هوا کندانسور خفه نشده باشد.

برد الکترونیکی کولر گازی وستینگهاوس خراب است

عامل مهمی که با خراب شدن آن، کل عملکرد و کارایی کولرگازی وستینگهاوس دچار اختلال می شود، برد الکترونیکی است. این بخش به عنوان مغز دستگاه شناخته شده و وظیفه کنترل عملکرد تمامی بخش ها را بر عهده دارد. برد از قطعات مختلفی نیز تشکیل شده است که خرابی هر کدام کارایی برد را مختل می کنند. حتما از تعمیرکار کولر گازی وستینگهاوس بخواهید تا آن را عیب یابی کند.

از تعمیرات کولرگازی وستینگهاوس چه می دانید؟

عوامل مهمی که باعث خرابی کولر گازی وستینگهاوس شده و از خنک کردن آن جلوگیری می کنند، شامل 10 مورد گفته شده می شوند. باید تمامی آن ها در جهت رفع ایراد ایجاد شده عیب یابی شده و اقدامات لازم برای برطرف کردن هر عامل انجام شود.

در صورتی که مهارت و تجربه کافی برای بررسی دلایل باد گرم زدن این وسیله را ندارید، حتما با نمایندگی تعمیرات کولرگازی وستینگهاوس در تهران تماس بگیرید.

تابلوی آرزوها یک ابزار جهت قدرت بخشیدن به فرآیند جذب خواسته ها و اهداف است. ما می توانیم به وسیله ی یک تابلوی آرزوهایی که خوب و قدرتمند طراحی شده، خواسته هایمان را روزانه مرور کنیم و با سرعت بیشتری در جهت دستیابی به آنها حرکت کنیم. یک تابلوی آرزوهای خوب کمک می کند تا روزانه بتوانیم بر روی خواسته هایمان تمرکز کنیم و زمانی از روز را به توجه به اتفاقات خوب اختصاص دهیم. طبق قانون جذب تمرکز بر خواسته ها سبب می شود آنها را جذب کنیم.

چه چیزی می تواند بهتر از این باشد که در ابتدای روز، اتفاقات و اهدافی را که مایلیم به آنها برسیم را مرور کنیم؟ این کار یک گام بسیار مفید در جهت دستیابی به اهداف است. زیرا در ابتدای روز و درست زمانی که تازه بیدار شده ایم، با دیدن رویاها و آرزوهایی که دوستشان داریم، حس بهتری بدست می آوریم و از همه مهمتر اینکه در این زمان ذهن در حالت آلفا قرار دارد.

حالت الفا حالتی است که ذهن در آرامش کامل قرار دارد. در حالت آلفا شما می توانید با سرعت و قدرت بیشتری بر ضمیر ناخوداگاهتان تاثیر بگذارید. ذهن ممکن است در تمام طول روز دقایقی را به حالت الفا وارد شود اما معمولا ذهن همیشه دقایقی قبل از خواب و دقایقی بعد از بیدار شدن در این حالت قرار میگیرد. اگر یک تابلوی آرزوهای خوب داشته باشید می توانید از این ویژگی ذهن استفاده کرده و به ثبت اهداف و خواسته هایتان در ذهن بپردازید. همچنین می توانید همراه با دیدن تابلوی آرزوها باورها و تلقین های مثبت را نیز تکرار کنید.

تابلوی آرزوها چیست؟

تابلوی آرزوها همانطور که پیشتر گفته شد یک ابزار ذهنی است. تابلوی آرزوهای هر شخص کاملا مختص و متعلق به همان فرد است. هر کس در یک تابلو سعی میکند خواسته های خود را با تصاویری با کیفیت و زیبا از آنها به خود یادآوری کند. هر چه تابلوی آرزوهای شما بهتر طراحی شده باشد، بیشتر احساسات شما را بر می انگیزد و طبق قانون جذب احساسات خوب اتفاقات خوب را رقم می زنند.

چگونه یک تابلو آرزوهای خوب درست کنیم؟

قبل از اینکه به سراغ ساخت تابلوی آرزوها برویم لازم است یک قلم و کاغذ برداشته و دقایقی را به این موضوع فکر کنید که چه خواسته ها و رؤیاهایی دارید. سپس آنها را با جزئیات تشریح کنید. سپس در مجلات، جراید، روزنامه ها، کارت پوستال ها، اینترنت و... به دنبال تصاویر خواسته هایتان بگردید. اگر تصویر خواسته تان در اینترنت و مجلات وجود ندارد، خودتان خانه، اتومبیل یا هر چیزی که میخواهید را پیدا کرده و از آن عکی بگیرید. سپس آن را چاپ کرده و برای ساخت تابلوی آرزوها آن را به مجموعه ی تان اضافه کنید. اگر خواسته شما در بیرون وجود ندارد نیز می توانید خودتان با تصویر ذهنی که از آن دارید، خواسته تان را نقاشی کنید. اگر نقاشی شما خوب نیست می توانید از یک نقاش کمک بگیرید. خواسته تان را برای او شرح داده و از او بخواهید تصویری مطابق با آنچه در ذهن شماست را برایتان خلق کند. وقتی تصاویر شما اماده شد برای ساخت تابلوی آرزوها اماده شوید.

در مرحله بعد یک تخته بزرگ یا یک دیوار که بتوان روی آن تصاویری را نصب کرد انتخاب کنید. سپس تصاویر جمع اوری شده را یک به یک بر روی تابلوی ارزوهایتان بچسبانید. می توانید در انجام این کار خلاقیت های مختلفی انجام دهید. برای مثال تصویری از خودتان تهیه کرده و در مرکز تابلو قرار دهید. سپس تصاویر رؤیاهایتان را دور تا دور تصویر خودتان بچسبانید. این می تواند قدرت بیشتری به شما بدهد و به شما یاداوری کند که این خواسته و رؤیاها متعلق به شما هستند. همچنین می توانید در زیر هر خواسته شرحی مختصر از جزئیات آن را بنویسید. برای مثال در زیر تصویر خانه متراژ، تعداد طبقات و سایر ویژگی های مد نظرتان را درج کنید. می توانید در زیر هر خواسته تصویر عبارت تاکیدی قدرتمند کننده ای درج کنید؛ عباراتی که به شما حس قدرت، لیاقت و فراوانی می دهند.

چگونه تاثیر تابلوی آرزوها را حفظ کنیم؟

یکی از خصوصیت های ذهن این است که وقتی پدیده ای مانند تصاویر، اشیا، اصوات و ... برای مدتی ثابت و بدون تغییر باقی بمانند آنها را نادیده میگیرد. پس برای اینکه تابلوی آرزوهای ما توسط ذهنمان نادیده گرفته نشود، لازم است تا هر چند هفته یکبار یا حداکثر ماهی یکبار محل قرار گیری تابلو آرزوها، ترتیب عکسها یا خود تصاویر را تغییر دهیم. با این کار مانع از نادیده گرفتن آنها توسط ذهنمان می شویم.

چگونه تاثیر تابلو آرزوها را افزایش دهیم؟

هنگامی که صبح یا شب به تابلوی آرزوهایتان نگاه میکنید، تلاش کنید دقایقی غرق در رؤیا پردازی و تجسم آن خواسته در ذهنتان شوید. تصویر سازی کمک می کند تا ارتعاش ذهنی شما افزایش یافته و در فرکانس آن خواسته قرار بگیرید. هر چه کیفیت رؤیا پردازی شما بهتر و دقیق تر باشد، سرعت جذب شما نیز افزایش میابد. به این نکته نیز توجه کنید که دیدن تصاویری زیبا از خواسته های شما باید حس بسیار خوبی در شما ایجاد کند. اگر حس شما خوب نیست، بدانید که این یک زنگ خطر است از اینکه باورهای ذهنی شما باورهای مناسبی برای جذب رؤیاهایتان نیستند. پس باید برای تغییر آنها دست به کار شوید.

وقتی تابلوی ارزوها به صورت مداوم مرور شود و فرآیند تجسم و تصویر سازی هر روز انجام شود، کم کم شروع به جذب خواسته ها میکنید. با جذب هر خواسته به خودتان هدیه بدهید. همچنین برای رؤیاهای دیگر نیز پیشاپیش جایزه ای در نظر بگیرید. توجه کنید که جایزه شما باید متناسب با خواسته شما باشد و بیش از حد بزرگ و یا بیش از کوچک نباشد.

با رسیدن به هر خواسته به خودتان یاداوری کنید که شما توانستید به یک خواسته تان برسید. شما لیاقت رسیدن به همه خواسته هایتان را دارید. شما از قدرت لازم برای جذب همه خواسته هایتان برخوردارید. هرچه خواسته های بیشتری را به واقعیت تبدیل کنید، قدرت ذهنی شما نیز برای جذب خواسته های بزرگتر افزایش می یابد و خواسته هایی را که زمانی بسیار دور از دسترس میدیدید را اکنون کاملا قابل دسترس خواهید دید.

رمز موفقیت در جذب خواسته ها با کمک تابلوی آرزوها، ایجاد حس خوب، تداوم و استمرار در مرور اهدافتان است.

خلاصه:

تابلوی آرزوها یک ابزار ذهنیست. این ابزار نباید برای شما تکراری شود. باید دیدن اهدافتان به شما حس خوبی بدهد و این حس برای چند مرتبه در روز تکرار شود. بهترین زمان برای مرور تابلوی آرزوها صبح ها بعد از بیداری و شب ها قبل از خواب است. طبق قانون جذب تمرکز بر اتفاقات خوب سبب می شود آنها را با سرعت به سوی خودتان جذب کنید.

منبع: چگونه یک تابلو آرزوها بسازیم؟

دسته :

چرا ماشین ظرفشویی بوش آب تخلیه نمی کند؟


تاریخ انتشار پست : 1401/5/22 بازدید : 956

از جمله مشکلاتی که برای رفع آن نیاز به خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بوش پیدا می کنید، تخلیه نشدن آب آن است. برای عیب یابی این ایراد، باید موارد مختلفی که همگی علت بروز پیدا کردن آن تلقی می شوند، مورد بررسی قرار بگیرند.

عوامل متفاوتی وجود دارند که منجر به بروز مشکل تخلیه نشدن آب ظرفشویی بوش می شوند. برای این که راحت تر این عوامل را شناسایی شوند و عامل اصلی آن تشخیص داده شود، تکنسین های مرکز تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش در تهران، تمامی آن ها را شرح داده و برای هر یک از آن ها، راهکاری را جهت رفع ارائه کرده اند. با ما همراه باشید.

7 علت تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی بوش

برخی از دلایل مشکل تخلیه نکردن ماشین ظرفشویی بوش، بسیار ساده بوده و با چند اقدام ساده، امکان برطرف کردن آن ها وجود دارد. اما با در نظر گرفتن پیچیدگی ساختار این دستگاه، ممکن است بعضی از این دلایل نیاز به دانش فنی و مهارت داشته و لازم باشد از تعمیرکار ظرفشویی بوش کمک بگیرید.

به طور کلی می توان گفت که 7 عامل زیر می توانند دلیلی برای تخلیه نشدن فاضلاب ماشین ظرفشویی بوش محسوب شوند:

1.     مشکل در اتصالات سینک

2.     مسدود شدن شیر شکاف هوای ظرفشویی بوش

3.     استفاده از مواد شوینده نامناسب

4.     گرفتگی فیلتر تخلیه

5.     بروز ایراد در شلنگ تخلیه

6.     انسداد شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی بوش

7.     خرابی پمپ تخلیه

اتصالات سینک ماشین ظرفشویی بوش را بررسی کنید

مهم ترین و اولین عاملی که مانع از تخلیه شدن آب داخل ماشین ظرفشویی بوش می شود، ایراد در اتصالات سینک آن است. کابینت را باز کرده و شلنگ تخلیه که به دستگاه متصل شده است را بررسی نموده و مسیر آن را کنترل کنید. هیچ گونه اتصالی نباید شل شده باشد و یا گرفتگی در این مسیر وجود داشته باشد. در صورتی که مواردی این چنینی مشاهده کردید حتما اقدامات لازم را برای رفع گرفتگی انجام داده و اتصالات شل شده را محکم کنید.

شیر شکاف هوای ظرفشویی بوش مسدود است

گاهی اوقات ممکن است شیر شکاف هوای ماشین ظرفشویی بوش با ذرات مواد غذایی و یا زباله های ناشی از شستن ظروف، دچار گرفتگی و انسداد شده باشد. همین امر از تخلیه شدن آب داخل دستگاه جلوگیری خواهد کرد. لوله استوانه ای شیر شکاف هوا را خلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا باز شود. با مشاهده هر گونه کثیفی و گرفتگی، آن ها را برطرف نمایید. برای این کار می توانید از یک برس سفت و آب ولرم استفاده کنید. در صورت نیاز امکان تعویض این قطعه وجود دارد. چنان چه در انجام آن مهارت ندارید، با تعمیرکار متخصص ماشین ظرفشویی بوش تماس بگیرید.

از مواد شوینده مناسب ماشین ظرفشویی بوش استفاده کنید

سیستم و ساختار ماشین ظرفشویی بوش به گونه ای طراحی و ساخته شده است که بتواند با مواد شوینده بدون تولید کف، ظروف را تمیز کند. به همین دلیل اگر به جای مواد شوینده با کیفیت و مرغوب و متناسب با این دستگاه، از شوینده های نامناسب و بی کیفیت استفاده شود، ممکن است تخلیه آب داخل ظرفشویی با مشکل مواجه شود. توصیه می کنیم حتما راهنمای فارسی استفاده از ظرفشویی بوش را به خوبی مطالعه کنید تا شوینده های سازگار با این وسیله را بشناسید.

انسداد فیلتر تخلیه ظرفشویی بوش را برطرف کنید

گرفتگی فیلتر تخلیه، از مهم ترین عوامل مرتبط با بروز مشکل تخلیه نشدن آب داخل ماشین ظرفشویی بوش به شمار می آید. این فیلتر در قسمت پایین دستگاه و کف آن تعبیه شده است. پوشش آن توری شکل بوده و ذرات مواد غذایی را به خود جذب می کند تا از مسدود شدن مسیر تخلیه یا فاضلاب جلوگیری شود. توری را خارج کرده و با آب گرم و فرچه به تمیز کردن و پاک کردن آن بپردازید. پس از نظافت فیلتر تخلیه، مجدد باید برنامه شستشو را اجرا کنید. توجه داشته باشید که این کار باید به صورت دوره ای انجام گیرد.

شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی بوش ایراد دارد

یکی از بخش های مهم در مسیر تخلیه آب ماشین ظرفشویی بوش، شلنگ است. در صورتی که این شلنگ دچار پیچ خوردگی، خم شدگی، تاب خوردگی و یا هر عامل خارجی دیگری شود، ممکن است مشکل تخلیه نشدن این وسیله ایجاد شود. مطمئن شوید که شلنگ تخلیه هیچ گونه مانعی نداشته باشد و به واسطه عوامل خارجی مسدود نشده باشد. با مشاهده هر گونه خرابی در این شلنگ، باید برای عوض کردن آن اقدام کنید. در این زمینه می توانید از تکنسین ماشین ظرفشویی بوش کمک بگیرید.

گرفتگی شلنگ تخلیه ظرفشویی بوش را برطرف کنید

در صورتی که با بررسی شلنگ تخلیه ماشین ظرفشویی بوش، متوجه شدید که هیچ تاب خوردگی و پیچ خوردگی باعث مسدود شدن آن نشده اند، باید داخل آن چک کنید. چرا که ممکن است انباشته شدن و تجمع ذرات مواد غذایی و زباله ها، باعث گرفتگی مسیر تخلیه شده باشند. با باز کردن پنل جلویی قاب ظرفشویی بوش می توانید محل اتصال شلنگ به پمپ تخلیه را مشاهده کنید. اگر انسداد و گرفتگی در آن مشاهده کردید، حتما آن را برطرف نمایید. در صورت نیاز باید شلنگ تخلیه تعویض شود.

پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی بوش معیوب است

یکی از بخش های حیاتی و حائز اهمیت در سیستم تخلیه ماشین ظرفشویی بوش، پمپ تخلیه آن است. حال با خراب شدن و بروز ایراد در عملکرد آن، ممکن است عملیات تخلیه این دستگاه با اختلال مواجه شود. ابتدا پمپ تخلیه را بررسی کنید تا به واسطه ذرات مواد غذایی و چربی ها مسدود نشده باشد. برای این کار باید شلنگ ورودی جدا شده و کاور پایه را بردارید. برای مطمئن شدن از سلامت پمپ تخلیه، از مولتی متر استفاده کنید. توجه کنید که اگر مقدار مقاومت لازم با تست پمپ نشان داده نشد، پمپ معیوب بوده و باید برای تعمیر یا تعویض آن اقدام کنید. به دلیل نیاز به تخصص در انجام این کار، بهتر است برای عیب یابی و تعمیر این عامل با نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش تماس بگیرید.

چگونه از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی بوش در محل استفاده کنیم؟

به دلیل مشغله های روزمره افراد، آی پی امداد، به عنوان نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران و معتبر ترین نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش، خدماتی تحت عنوان خدمات تعمیر ظرفشویی بوش در محل را ارائه می دهد تا کاربران بدون مراجعه حضوری به تعمیرگاه و جا به جایی دستگاه، ایرادات به وجود آمده در ساختار این وسیله را عیب یابی و تعمیر کنند.

برای بهره مند شدن از خدمات تعمیر ظرفشویی بوش در محل، باید از طریق راه های ارتباطی که شامل تماس تلفنی و پر کردن فرم سایت آی پی امداد می شوند، اقدام گردد. پس از ثبت درخواست پیامکی حاوی اطلاعات و مشخصات تکنسین ارسال خواهد شد تا هماهنگی های لازم برای حضور وی انجام پذیرد.

پس از حاضر شدن تعمیرکار متخصص مرکز تعمیر ظرفشویی بوش، امکان مشاهده مراحل عیب یابی این دستگاه فراهم شده و در نهایت گارانتی 9 تا 12 ماهه برای تعمیر و تعویض قطعات تقدیم می شود.

دسته :

کاربرد رولیک در نوار نقاله


تاریخ انتشار پست : 1401/1/27 بازدید : 906

رولیک نوار نقاله یکی از اجزای حیاتی در طراحی و عملکرد نوار نقاله است. این رولیک‌ها با اندازه‌ها و قطرهای مختلف تولید می‌شوند و در صنایع مختلف، به صورت صنعتی و غیرصنعتی، استفاده می‌شوند. رولیک نوار نقاله، غلتکی است که جابجایی و انتقال اجسام را در نوار نقاله انجام می‌دهد.  این رولیک‌ها جزئی از ساختار نوار نقاله هستند و بستر مناسبی را برای جابجایی اجسام فراهم می‌کنند.

طراحی ساده رولیک نوار نقاله امکان همگام سازی آن با فرایندهای صنعتی مختلف را فراهم می‌کند. این امر توجه زیادی را به طراحی و اجرای نوآورانه این تجهیزات جلب کرده است. به عنوان مثال، اتصال هر غلتک به موتور از طریق یک زنجیر یا تسمه، رولیک‌ها را قابل کنترل کرده و می‌توان سرعت حرکت آنها را تغییر داد. همچنین، رولیک نوار نقاله قابلیت حرکت دوجهته را دارد و با تغییر جهت چرخش موتور، می‌توان آنرا را به جهت‌های مختلف هدایت کرد.

 نوار نقاله‌ها به عنوان تجهیزاتی کاربردی در جابجایی و انتقال اجسام و مواد مختلف به کار می‌روند. این تجهیزات از صفحات فلزی و لاستیکی ساخته شده‌اند و حرکت آنها توسط موتور و گیربکس انجام می‌شود.

کاربردهای رولیک نوار نقاله

رولیک‌ها کاربردهای گسترده‌ای در صنایع مختلف دارند، از جمله کارگاه‌ها، کارخانه‌ها، شرکت‌ها و سیستم‌هایی که نیاز به جابجایی کالا دارند. استفاده از این تجهیزات به تسهیل فرایند جابجایی مواد غذایی، دارویی، محصولات صنعتی و غیره کمک می‌کند. همچنین، این رولیک‌ها در فرودگاه‌ها و ترمینال‌ها برای حمل و جابجایی چمدان‌ها استفاده می‌شوند. جابجایی محصولات سنگین بر پایه فلز نیز در صنایع فولاد و خودروسازی از کاربردهای رایج این تجهیزات است.

مزایای رولیک نوار نقاله

رولیک ‌های نوار نقاله از مزایای بسیاری برخوردار هستند که باعث می‌شود در بسیاری از زمینه‌ها به صورت گسترده مورد استفاده قرار گیرند. یکی از این مزایا این است که در جابجایی اجسام با استفاده از این رولیک‌ها نیازی به نیروی کار انسانی نیست. همچنین، این تجهیزات دارای مصرف انرژی پایین هستند که باعث کاهش هزینه‌های اجرایی می‌شود. علاوه بر این، با استفاده از این رولیک ها، امکان جابجایی چند مقصدی اجسام نیز وجود دارد. لازم به ذکر است که رولیک‌های نوار نقاله هزینه سرویس و نگهداری کمی دارند و هیچ گونه آسیبی به محیط زیست وارد نمی‌کنند.

از دیگر مزایای رولیک ‌های نوار نقاله می‌توان به استفاده در فرایندهای کاری طولانی مدت اشاره کرد. این تجهیزات، با کارایی بالا، قادر به انتقال حجم بالایی از کالاها به صورت مداوم و با صرف کمترین انرژی هستند. در ساخت این رولیک‌ها از قطعات قابل تعویض استفاده می‌شود که در صورت خرابی می‌توان آنها را به راحتی تعویض کرده و عملکرد دستگاه را بهبود بخشید. دامنه استفاده از این تجهیزات بسیار گسترده است و هیچ محدودیت وزنی خاصی در استفاده از آنها وجود ندارد.

انواع رولیک های نوار نقاله

رولیک نوار نقاله به صورت متنوعی طراحی می‌شود. انواع رولیک‌های استیل، مخروطی، گالوانیزه، تفلونی پلیمری، مارپیچ، جوشی (تعویضی)، ضربه گیر، راهنما، فلزی، برگشت و پرسی از جمله آنها هستند. در ادامه به معرفی انواع این رولیک ها خواهیم پرداخت.

رولیک استیل

رولیک استیل یکی از رولیک‌های پرکاربرد است که به دو صورت تعویضی و پرسی در بازار موجود است. این رولیک‌ها در زمینه‌های مختلف از جمله صنایع بهداشتی و غذایی بسیار استفاده می‌شوند. رولیک‌ های استیل نوار نقاله دارای ویژگی‌ هایی همچون مقاومت بالا در برابر سایش و فرسایش، مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی نامساعد، مقاومت در برابر حرارت و سایر شرایط سخت، و در عین حال عمر طولانی هستند. این رولیک ‌ها معمولاً در سیستم‌ های انتقال بار سنگین، به‌ کار می‌روند.

رولیک نوار نقاله مخروطی

رولیک‌های مخروطی از موادی مانند پلیمر یا تفلون ساخته می‌شوند و برای انتقال کالا در وسط نوار نقاله استفاده می‌شوند. طراحی این رولیک‌ها به صورت مخروطی است و برای ساخت آنها از اتصال دو سر لوله با شکل مخروطی استفاده می‌شود.  رولیک مخروطی، یکی از دو عضو کلاس بلبرینگ‌های نورد یا به‌اصطلاح ضد اصطکاک است. مانند بلبرینگ، یک غلطک دارای دو مسیر شیاردار است اما توپ‌ها با غلطک جایگزین می‌شوند. غلطک‌ها می‌توانند سیلندری یا مخروطی کوتاه باشند. با غلطک‌ها استوانه‌ای، فقط بارهای شعاعی (بارهای عمود بر محور چرخش) را می‌توان حمل کرد اما با غلطک‌های مخروطی هم بارهای شعاعی را می‌توان حمل کرد و هم بارهای رانشی یا محوری (موازی با محور چرخش).

رولیک گالوانیزه

رولیک گالوانیزه یک نوع رولیک است که بصورت گالوانیزه پوشش داده شده است. در این فرآیند، یک لایه‌ی روی، بر روی سطح فلز پایه (معمولاً فولاد) رسوب می‌کند که باعث می‌شود رولیک پوشش داده شده، نسبت به خوردگی و زنگ‌زدگی مقاومت بیشتری داشته باشد. به همین دلیل، رولیک گالوانیزه دارای عمر مفید و طولانی‌تری است. همچنین، پوشش گالوانیزه بر روی رولیک به عنوان یک لایه محافظ عمل کرده و در برابر زنگ‌زدگی و خوردگی محافظت ایجاد می‌کند. این نوع رولیک در صنایع مختلف از جمله ساختمان‌سازی، اتومبیل‌سازی، صنایع غذایی و صنایع بسته‌بندی استفاده می‌شود.

رولیک تفلونی پلیمری

رولیک‌های پلیمری، به دلیل مزایای بسیاری که دارند، با نام شاه رولیک یا کینگ رولر نیز شناخته می‌شوند. این رولیک‌ها با تسمه‌ها بسیار سازگار هستند و علاوه بر کاربردهای متنوع، آلودگی صوتی کمتری نیز ایجاد می‌کنند. این ویژگی کم صدایی آنها به دلیل استفاده از پوشش ترموپلاستیک و جذب صدای بالای آنها است.

سطح صاف و تمیز رولیک‌های پلیمری، از جمع شدن مواد بر روی آنها جلوگیری می‌کند. این ویژگی به عنوان عامل اصلی در جلوگیری از انحراف نوار نقاله و سقوط مواد از روی آن عمل می‌کند.

رولیک‌های پلیمری،  به عنوان رولیک تفلونی یا پی تی اف نیز شناخته می‌شوند.

رولیک نوار نقاله مارپیچ

رولیک‌های مارپیچ دارای طراحی ویژه‌ای هستند و به طور گسترده در صنعت معادن استفاده می‌شوند. این رولیک‌ها برای حفظ نوار نقاله از گیر کردن در گل و لای، شن، ماسه و مواد دیگر مورداستفاده قرار می‌گیرند.

رولیک جوشی یا تعویضی

رولیک‌های جوشی یا تعویضی برخلاف رولیک‌های پرسی، قابلیت تعویض دارند و با طراحی خاص خود از ورود گرد و غبار به داخل رولیک جلوگیری می‌کنند. همچنین، این رولیک‌ها را می‌توان به راحتی روغن کاری کرد و به دلیل دوام و ماندگاری بالایی که دارند، قیمت آنها نسبت به رولیک‌های پرسی بیشتر است.

رولیک نوار نقاله ضربه گیر

رولیک‌های ضربه گیر به طراحی خاصی دست یافته‌اند تا از ریزش مواد از روی نوار نقاله جلوگیری کنند. این رولیک‌ها در صنایع تولیدی، کشاورزی، معادن و سایر صنایع، به صورت گسترده‌ استفاده می‌شوند. نصب این رولیک‌ها بر روی نوار نقاله به عمر و دوام آن کمک بسیاری می‌کند.

رولیک راهنما

رولیک راهنما، که به عنوان رولیک خودتنظیم نیز شناخته می‌شود، برای جمع کردن نوار استفاده می‌شود. این رولیک‌ها همچنین مانع انحراف نوار نقاله از مسیر خود شده و با ایجاد دیوار در لبه‌های نوار نقاله، از ریزش مواد جلوگیری می‌کنند. رولیک‌های راهنما در بخش فوقانی ساپورت‌ها قرار می‌گیرند.

رولیک نوار نقاله فلزی

رولیک‌های فلزی از رایج‌ترین انواع رولیک‌ محسوب شده و کاربردی‌ترین نوع رولیک، در نوار نقاله‌ها هستند و در صورت نیاز می‌توان آنها را تعویض کرد. این رولیک‌ها معمولاً بدون حفاظ لاستیکی استفاده می‌شوند.

رولیک برگشت

رولیک‌های برگشت‌پذیر معمولاً به دو شکل افقی و V طراحی می‌شوند، اما رولیک‌های با شکل V از استحکام و دوام بیشتری برخوردارند. این رولیک‌ها در بخش برگشت نوار نقاله از محل تخلیه به سمت بارگیری مورد استفاده قرار می‌گیرند. برای افزایش دوام و جلوگیری از آسیب به این رولیک‌ها، می‌توان از مدل‌هایی با رینگ لاستیکی استفاده کرد.

رولیک پرسی

رولیک‌های پرسی از قطعاتی هستند که در کانوایرها به عنوان قطعات رایج و پرکاربرد استفاده می‌شوند. این رولیک‌ها به دلیل کارایی بالایی که دارند، در بسیاری از زمینه‌های کاری مثل: انتقال بارهای سنگین در صنعت معدن، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 در برخی مواقع، نوار نقاله ها نیاز به رولیک های سفارشی دارند. رولیک‌های سفارشی معمولاً برای رفع نیازهای خاص و منحصر به فرد مشتریان تولید می‌شوند و به تنظیمات و مشخصات دقیقی، مانند اندازه، جنس، نوع مواد و ویژگی‌های دیگر بستگی دارند.

مزایای رولیک‌های سفارشی نوار نقاله:

  1. تناسب دقیق: با سفارشی‌سازی رولیک‌ها، می‌توانید آن‌ها را به طور دقیق با نیازها و اندازه‌های مورد نظر خود هماهنگ کنید.
  2. بهبود عملکرد: با توجه به نیازهای خاص خود، رولیک‌ های سفارشی می‌توانند عملکرد و کارایی نوار نقاله را بهبود بخشیده و بهترین عملکرد را ارائه دهند.
  3. انعطاف پذیری: با سفارشی‌سازی رولیک‌ها، می‌توانید ویژگی‌های خاصی را به آن‌ها اضافه کنید، مانند مکانیزم های تنظیم فشار، سیستم های تعلیق و غیره.
  4. کاهش هزینه‌ها: با تنظیم رولیک‌ها بر اساس نیازهای خود می‌توانید  هزینه‌های تولید و نگهداری را بهینه‌سازی کنید.

هرچند رولیک های سفارشی نوار نقاله مزایای بسیاری دارند، اما باید توجه داشت که تولید و سفارشی‌سازی آن‌ها ممکن است زمان‌بر و هزینه‌بر باشد. همچنین، برای تهیه و استفاده از رولیک‌های سفارشی، لازم است با تولیدکنندگان و تأمین کنندگان مطرح در این زمینه همکاری کنید.

در نهایت، رولیک‌ های سفارشی نوار نقاله می‌توانند عملکرد و کارایی نوار نقاله شما را بهبود بخشند.اما قبل از تصمیم به سفارشی‌سازی رولیک‌ها، بهتر است به معایب آن هم توجه کنید.


معایب رولیک‌ های سفارشی نوار نقاله:

  1. هزینه: تولید رولیک ‌های سفارشی ممکن است هزینه‌بر تر از رولیک‌های استاندارد باشند. در صورت بالا بودن تعداد رولیک‌ها، این موضوع می‌تواند تأثیر گذار باشد.
  2. زمان تولید: تولید رولیک ‌های سفارشی زمان‌برتر از تولید رولیک‌های استاندارد است. این موضوع بخصوص در صورت نیاز فوری به رولیک‌ها می‌تواند مشکل ساز باشد.
  3. مسئله تأمین: پیدا کردن تولیدکنندگان و تأمین کنندگان مناسب برای رولیک ‌های سفارشی می‌تواند چالش برانگیز باشد. این موضوع زمان و تحقیق بیشتری برای شما به همراه دارد.

به علاوه، برای سفارشی‌ سازی رولیک‌ های نوار نقاله، لازم است با تولیدکنندگان و تأمین کنندگانی همکاری کنید که توانایی تولید رولیک‌های سفارشی را داشته و از جنس‌ و مواد مورد نظر شما استفاده کنند.

در کل، رولیک ‌های سفارشی نوار نقاله می‌توانند به شما امکان ارائه عملکرد بهتری داده و ویژگی‌های منحصر به فردی را به نوار نقاله ببخشند. اما قبل از تصمیم گیری، به مزایا و معایب آن توجه کرده و با تولیدکنندگان معتبر و قابل اعتماد در این زمینه همکاری کنید.

دسته :
برچست ها :

یخچال ‌های وست پوینت به دلیل کیفیت و کارایی بالا، محبوبیت زیادی در بین کاربران دارند. با این حال، مانند هر وسیله الکتریکی دیگری، ممکن است گاهی اوقات دچار مشکلاتی شوند. یکی از رایج ‌ترین مشکلاتی که کاربران یخچال ‌های وست پوینت با آن مواجه می‌ شوند، ارور های یخچال است. برای رفع ارور ها، لازم است برای تعمیر یخچال وست پوینت اقدام شود.

اما پیش از هر چیزی، در جهت تشخیص صحیح علت هر ارور و کد خطا، باید یک به یک آن ها را شناسایی کنید. تکنسین های نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی در تهران، با معرفی ارور های رایج و متداول یخچال وست پوینت، به شما یاری داده اند تا هر ارور را از طریق بررسی بخش معیوب، برطرف نمایید.

معرفی ارور های رایج یخچال وست پوینت

بروز خرابی و نقص فنی در هر یک از بخش ها و قسمت های یخچال وست پوینت، به طور معمول با نماد و یا اعداد مشخصی نشان داده می شوند. از این رو باید بدانید که هر یک از این علائم و اعداد مرتبط با کدام قطعه بوده و نشانه خرابی کدام یک از آن ها به حساب می آید:

ارور های نشان دهنده خرابی سنسور ها

·        E1: مشکل در سنسور دمای یخچال

·        E2: مشکل در سنسور دمای فریزر

·        E3: مشکل در سنسور دیفراست یخچال

·        E4: مشکل در سنسور دیفراست فریزر

·        E7: مشکل در سنسور دمای محیط

·        E8: مشکل در سنسور رطوبت

ارور های مرتبط با سیستم یخچال

·        EE: مشکل در سیم کشی یخ ساز

·        E0: مشکل در عملکرد یخ ساز

ارور های مشکل در سیستم تهویه

·        E4: مشکل در فن کندانسور

·        E5: مشکل در فن اواپراتور

ارور های معیوب بودن برد و نمایشگر

·        E6: مشکل در برد فرمان و نمایشگر

ارور های مربوط به اتصالات

·        Er: مشکل در اتصالات برد و دیسپلی

·        EL: مشکل در لامپ داخلی یخچال

ارور های مرتبط با دمای یخچال

·        E9: بالا بودن دمای فریزر

سایر ارور های یخچال وست پوینت

·        ارور AL: مشکل در سیستم هشدار باز بودن درب

·        ارور AH: مشکل در سیستم نوفراست

·        ارور IC: مشکل در سیستم یخ‌ساز

·        ارور FH: مشکل در فن فریزر

·        ارور FC: مشکل در کمپرسور

نحوه عیب یابی ارور E0 در یخچال وست پوینت

ارور E0 به معنی وجود مشکل در سنسور یخچال وست پوینت است. برای برطرف نمودن آن لازم است به بررسی اتصالات سنسور بپردازید و در صورت نیاز تعویض سنسور را انجام دهید.

بررسی و عیب یابی ارور E1یخچال وست پوینت

بروز ارور E1 به معنی ایجاد مشکل در سنسور فریزر است. لازم است با بررسی اتصالات سنسور و در نهایت تعویض سنسور در صورت معیوب بودن، این کد خطا را برطرف کنید.

نحوه عیب یابی و تعمیر ارور E2یخچال وست پوینت

با نمایش ارور E2 ، نشانه ای از بروز مشکل در سنسور دیفراست یخچال وست پوینت است. از طریق بررسی اتصالات سنسور می توان علت اصلی آن را تشخیص داد. در نهایت با تعویض سنسور با مشاهده هر گونه خرابی و ایراد در آن، این ارور را تعمیر کنید.

شیوه عیب یابی و رفع ارور  E3 در یخچال وست پوینت

با مشاهده ارور E3 شک نکنید که مشکل در سنسور دیفراست فریزر ایجاد شده است. برای تعمیر این ارور یخچال وست پوینت باید  به عیب یابی اتصالات سنسور بپردازید و در صورت معیوب بودن حتما سنسور جدیدی را جایگزین کنید.

عیب یابی و تعمیر ارور E4یخچال وست پوینت

ارور E4 به معنی بروز مشکل در فن کندانسور است. با بررسی اتصالات فن می توانید این ارور را عیب یابی نمایید. در صورت نیاز باید فن معیوب شده را عوض کنید.

علت و عیب یابی ارور E5یخچال وست پوینت

 مشکل در سنسور دمای محیط باعث بروز ارور E5 در یخچال وست پوینت می شود. از طریق بررسی اتصالات سنسور و سپس تعویض سنسور می توانید این ارور را برطرف کنید.

دلیل بروز ارور E6در یخچال وست پوبنت

بروز مشکل در برد فرمان و نمایشگر یخچال وست پوینت منجر به نمایش ارور E06 می شود. حتما برای بررسی اتصالات برد اقدام نمایید. در صورتی که به تعویض برد نیاز است، حتما با تعمیرکار یخچال وست پوینت تماس بگیرید.

نحوه بررسی و عیب یابی ارور E7 یخچال وست پوینت

معنی ارورE7 بروز مشکل در یخ ‌ساز یخچال وست پوینت است. پس از بررسی اتصالات یخ‌ ساز با مشاهده هر گونه خرابی و نقص فنی در این بخش، لازم است حتما اقدام به تعویض یخ ساز نمایید.

دلایل ارور E8یخچال وست پوینت و نحوه عیب یابی آن

بروز مشکل در شیر برقی آب منجر به نمایش ارور E8 در یخچال وست پوینت می شود. عیب یابی و بررسی اتصالات شیر برقی را انجام دهید. می توانید با تعویض شیر برقی این ارور را برطرف کنید.

علل نمایش ارور E9 و عیب یابی یخچال وست پوینت

با بالا بودن دمای فریزر، ارور E9 نمایش داده می شود. از این رو باید حتما به بررسی دمای فریزر وست پوینت بپردازید و برای تنظیم دمای فریزر اقدام نمایید.

نحوه عیب یابی ارور EEدر یخچال وست پوینت

در صورتی که مشکل در سیم ‌کشی یخ‌ ساز یخچال وست پوینت ایجاد شود، ارور EE نشان داده خواهد شد. از این رو باید حتما عیب یابی و بررسی سیم ‌کشی یخ‌ ساز انجام شود. چنان چه در این زمینه مهارت کافی ندارید، با تعمیرکار یخچال وست پوینت تماس بگیرید. چرا که در صورت نیاز باید تعمیر یا تعویض سیم‌ کشی صورت پذیرد.

نکاتی در مورد ارور های یخچال وست پوینت

علت انواع ارور یخچال وست پوینت و راهکار برطرف کردن آن ها، به طور کامل  شرح داده شدند. اما لازم است این نکات را در رابطه با این کد خطا ها و ارور ها بدانید و حتما برای عیب یابی و تعمیرات این یخچال فریزر، یک به یک آن ها را مد نظر قرار دهید:

·        برای رفع برخی از ارور ها، می ‌توانید یخچال وست پوینت را از برق کشیده و پس از چند دقیقه دوباره به برق وصل کنید.

·        اگر ارور بعد از چند بار امتحان کردن این روش رفع نشد، به احتمال زیاد مشکل جدی ‌تر است و باید با یک تکنسین متخصص تماس بگیرید.

·        برای اطلاعات بیش تر در مورد هر ارور، می ‌توانید به راهنمای فارسی یخچال وست پوینت مراجعه کنید.

·        ممکن است در مدل های مختلف این یخچال فریزر، ارور ها نیز معانی متفاوتی داشته باشند.

·        در زمان تعمیرات یخچال وست پوینت، حتما از قطعات فابریک و اصلی استفاده کنید.

·        چنان چه با ساختار یخچال وست پوینت آشنا نیستید، حتما از خدمات تعمیر یخچال وست پوینت در محل استفاده نمایید.

 

دسته :
برچست ها :

یخچال آدمیرال ساخت کجا است؟


تاریخ انتشار پست : 1400/12/27 بازدید : 2179

از برند های معروفی که در زمینه تولید یخچال فعالیت دارد، آدمیرال است. از این رو شاید از خود بپرسید که یخچال آدمیرال ساخت کجا است؟ البته به غیر از یخچال و فریزر آدمیرال، محصولات و لوازم خانگی دیگری هم چون ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی، کولر گازی و... را تولید و روانه بازار کرده است.

در حال حاضر، برند ها و کارخانه های تولید کننده لوازم خانگی متعددی محصولات متنوعی را با کاربری صنعتی و خانگی به بازار مصرف کنندگان عرضه کرده اند. هر یک از این محصولات، با داشتن ویژگی های منحصر به فرد و همین طور دسته بندی های متفاوت، علاوه بر داشتن مزایا و معایب مختلف، برای سلیقه ها و نیاز های گوناگونی مناسب هستند.

حال این که یخچال آدمیرال ساخت کجا است و از چه ویژگی ها و مزایا و معایبی برخوردار شده است. ضمن این که ممکن است چه نوع خرابی ها و ایراداتی برای آن رخ دهد، از مواردی هستند که تکنسین های مرکز تعمیرات یخچال آدمیرال در تهران، تصمیم دارند به صورت تخصصی به آن بپردازند. با ما همراه باشید.

یخچال آدمیرال محصول کجا است؟

آدمیرال، یکی از برند های به نام و شناخته شده در زمینه تولید لوازم خانگی می باشد که این روز ها، یخچال آدمیرال را به تعداد زیادی در فروشگاه های لوازم خانگی مشاهده می کنیم.

این برند، جزو برند های آمریکایی و بسیار معتبر به شمار می آید که محصولات و کالا های خود را به کشور های بسیاری از جمله ایران صادر می کند. یخچال آدمیرال نیز یکی از محصولات تولید شده در این کشور است که برای استفاده مصرف کنندگان ایرانی، وارد شده است.

در حال حاضر کولر گازی، ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی از دیگر محصولات برند آدرمیرال هستند که به غیر از یخچال فریزر آدمیرال در بازار به فروش می رسند.

شرکت آدرمیرال در سال 1934 به واسطه فردی به نام راس سیراگوسا تاسیس شده و فعالیت خود را از همان ابتدا، در زمینه تولید لوازم خانگی آغاز کرد. با گذشت مدت زمانی، این شرکت به یکی از شرکت های پیشرو در زمینه عرضه لوازم خانگی با کیفیت در آمریکا تبدیل گردید.

در حال حاضر شرکت آدمیرال توسط شرکت تولید کننده لوازم خانگی ویرپول که این برند نیز یکی دیگر از برند های معتبر و شناخته شده در زمینه تولید لوازم و وسایل خانگی به حساب می آید، خریداری شده است.

معرفی شرک تولید کننده یخچال آدمیرال

پس از این که شرکت نمایندگی ویرپول، این شرکت را خریداری نمود، محصولاتی را با نام تجاری آدمیرال تولید و روان بازار های جهانی کرد. این برند در واقع اصالتی آمریکایی داشته و تاسیس اولیه آن به منظور تولید و عرضه لوازم صوتی هم جون تلویزیون و رادیو صورت گرفته است.

به دلیل استقبال مردم و سود به دست آمده از این تولید، اقدام به تولید لوازم خانگی پر استفاده و کاربردی تر هم چون یخچال و فریزر نمود. این محصولات در مدت زمانی کوتاه، به محبوب ترین محصولات تولید شده توسط این برند تبدیل شدند.

به مرور زمان و با جنگ هایی که آمریکا آن ها پیش رو داشت و پشت سر گذاشت، این شرکت برای تولید دوربین هایی جهت استفاده در جنگ و تدارکات نظامی اقدام نمود. هدف از تولید این نوع از دوربین ها، شناسایی و تشخیص اهداف تحت شرایط نا مساعد آب و هوایی و زمینی بود. این دوربین ها به عنوان یک کالای الکترونیکی به شمار می آمدند که به نام آدمیرال شناخته می شدند.

پس از مدتی و با گسترش و پیشرفت تکنولوژی و نیاز های افراد جامعه، این شرکت به سراغ تولید لوازم کاربردی تر و پر استفاده تر در زندگی عموم افراد رفت و چه چیزی بهتر است تولید و عرضه لوازم های خانگی اساسی؟!

یخچال آدمیرال، ماشین لباسشویی آدمیرال، فریزر آدمیرال، ماشین ظرفشویی آدمیرال و... همگی از محصولاتی هستند که تا به امروز توسط برند آمریکایی آدمیرال تولید و روانه بازار شده اند.

این شرکت با تکیه بر افراد متخصص و کار آمد خود، از طریق سیستمی یکپارچه، محصولاتی با کیفیت و مرغوب را تولید می کند که به دلیل داشتن برچسب انرژی پایین و کیفیت بالا و هم چنین تنوع بسیار، مورد استقبال افرادی زیادی در کشور های مختلف قرارگرفته اند.

مشکلات رایج و خرابی های یخچال آدمیرال چیست؟

حال که به خوبی متوجه شدید یخچال آدمیرال ساخت کجا است، بهتر است بدانید که این محصول آمریکایی ممکن است دچار ایراداتی شود که هر کدام می توانند عملکرد و کارایی دستگاه را با اختلال مواجه کنند.

با توجه به غیر ایرانی بودن یخچال آدمیرال، ضمن این که باید از قطعاتی اورجینال در عیب یابی و تعمیر یخچال آدمیرال استفاده شود، آشنایی و داشتن دانش فنی در مورد پیچیدگی های ساختار این دستگاه نیز ضرورت دارد. از این رو اگر در این زمینه مهارت کافی را ندارید، حتما با از تکنسین نمایندگی تعمیرات یخچال آدمیرال در تهران کمک بگیرید تا خرابی های زیر را برطرف کنید:

            ·        کثیف شدن کندانسور

·        عدم سرویس به موقع فن یخچال آدمیرال

·        کاهش سرما در کابین یخچال آدمیرال

·        صدا دادن و تولید سر و صدا های عجیب در دستگاه

·        مشکل منجمد نشدن مواد غذایی در فریزر آدمیرال

·        برق دار بودن بدنه یخچال آدمیرال

·        عدم بسته شدن درب یخچال آدمیرال به طور کامل

·        بروز مشکل برفک زدن

·        یکسره کار کردن کمپرسور یخچال آدمیرال

·        روشن نشدن و خنک نکردن موتور دستگاه

·        روشن شدن چراغ مربوط به فیلتر تصفیه آب

چگونه خرابی های یخچال فریزر آدمیرال را تعمیر کنیم؟

عوامل متعدد و مختلفی برای هر یک از خرابی ها و ایرادات در عملکرد یخچال آدمیرال وجود دارد که در زمان بروز هر مشکل، باید تمامی این عوامل را شناسایی نمود و سپس با تشخیص اصلی ترین علت و دلیل به وجود آمدن آن، اقدامات لازم در جهت عیب یابی و تعمیر یخچال آدمیرال صورت بگیرد.

اما همان طور که پیش تر اشاره کردیم، یخچال آدمیرال ساخت کشور آمریکا می باشد. به همین دلیل فابریک بودن قطعاتی که در زمینه تعمیرات آن استفاده می شود، اهمیت فراوانی دارد. علاوه بر این، به طور کلی، یخچال و فریزر آدمیرال، ساختار منحصر به فرد و پیچیده دارند که باید با بخش های مختلف آن آشنا بوده و دانش و از مهارت فنی لازم را در این زمینه برخوردار باشید.

آی پی امداد، نمایندگی تعمیرات یخچال آدمیرال در تهران، با تکیه بر تخصص و مهارت تکنسین های خود در زمینه آشنایی با ساختار این دستگاه، خدمات عیب یابی و تعمیرات را برای افرادی که متوجه ایجاد خرابی در عملکرد آن شده اند، ارائه می دهد.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد، با ارائه خدمات تعمیر یخچال آدمیرال در محل، سعی دارد تا از اتلاف وقت کاربران این دستگاه جلوگیری نماید. ضمن این که شما نیز می توانید از طریق استفاده از خدمات تعمیر یخچال آدمیرال در محل، بدون حضور پیدا کردن در تعمیرگاه و جا به جا نمودن دستگاه، منتظر تکنسین متخصص یخچال آدمیرال در منزل خود باشید. 

دسته :
برچست ها :
تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد